11. várka: Divadlo & Tanec

Latina Party s Danceflow

★ LATINO WARM UP PLZEŇSKÉ NOCI - DJ MARIO (CUB) ★
Připravte se na Plzeňskou noc v rytmu kubánských tanců! Salsa a bachata s jedním z nejoblíbenějších DJů - DJ Mario zahraje poprvé v Plzni! 

Latino Party se koná v rámci warm up unikátního městského festivalu Plzeňská Noc 2016, která proběhne v pátek 21.10. na více než 15 scénách po celé Plzni.

Dj Mario (CUB)

https://www.facebook.com/DJ-Mario-791307164281251/

Divadlo TYAN - O Dolfíčkovi a Vlastě

Divadelní představení.

ImproDerby Praha x Plzeň

Nejočekávanější zápas začátku sezóny se odehraje v pátek 21. 10. na stadionu Moving Station. Odvěcí rivalové se střetnou tentokráte na domácí půdě plzeňských. Kateřina Jará - ředitelka multižánrového festivalu Plzeňská Noc, v rámci kterého se očekávaný zápas uskuteční, se nechává slyšet, že rozhodně půjde "o nejdiskutovanější a nejvyhecovanější utkání sezóny". Rozhodčí zápasu, nekompromisní Lukáš Venclík, dále konstatuje, že "oba týmy jsou v dobré kondici a plni odhodlání vycedit poslední kapku krve pro vítězství."
"Na tento zápas jsme se tvrdě připravovali celé léto. Nikdo z nás nejel na dovolenou. Asketicky jsme se uzavřeli před světem a věnovali se studiu bojovného ducha Mayů, abychom ukázali v Plzni, proč je Praha hlavním městem." Dodává manažerka pražského týmu Vea Schneidrová.
Je vidět, že letošní derby bude plné emocí a nepůjde o nic menšího než o čest a výsostné místo na pozici lídra ligy. Do Plzně už se plánuje vypravit nejeden autobus fanoušků z Prahy. Martina Jelínková, kapitánka plzeňského týmu, apeluje na všechny Plzeňáky, aby neseděli doma a šli podpořit svůj domácí tým: "Vaši pomoc a podporu potřebujeme víc, než kdy jindy! A proto všichni zpívejme:" 

Všichni kdo tu jsou, tak společně zpívaj,
ten náš chorál zní nad samou pozdní.
Červená a modrá, to jsou naše barvy,
věříme a chceme vítězství.

Všichni máme jednotnej hlas,
každej neseme poselství.
Sevřeme dlaně v pevnou pěst,
Improstor Plzeň - naše čest.

I. - P., cítíme sílu fandění.
Improstor Plzeň
Do dáli náš chorál zní.
Héééj, héééj!

 

Plzeň - No future

Přednáška o architektuře v Plzni.