Multižánrový klubový festival Plzeňská Noc již potřetí propojí několik plzeňských míst a prostor v jednu nezapomenutelnou festivalovou noc.

V sobotu 21.října se na více než dvanácti scénách představí na osm desítek umělců a interpretů. V hlavním festivalovém programu by si měl vybrat opravdu každý.

Sobota

21.10.2017

Hlavní festivalový den propukne v sobotu a to se zaměřením na multižánrovou hudbu, poezii a DJs V dramaturgii se najde jak spousta plzeňských interpretů, tak těch z dalších českých měst a i zahraničí. Nudit se rozhodně nebudete.

Neděle

22.10.2017

Již dopoledne začne v prostorách Papírny “Plzeňský Market”, na kterém můžete strávit poklidný čas po festivalu. K prodeji budou nejrůznější výrobky, hand made věci, spousta dobrých gastronomických chuťovek a chill out DJ.

Doprava

1) pěšky Většina klubů je od sebe vzdálena jen pár minut pěšky, některé kluby i pár vteřin. Pro orientaci vám poslouží festivalová mapa v programu, který obdržíte při zakoupení vstupenky. 2) MHD Autobusy, trolejbusy, tramvaje - vše se dá využít pro přepravu mezi kluby. Ale nesmíš mít černé svědomí!

Vstupné

Vstupenky jsou k zakoupení pouze na místě v pátek 21.října u vstupu na jakoukoliv festivalovou scénu.

sobota 150 - Kč

Neděle - Market ZDARMA!!

Pravidla - PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Na festivalu platí stejné zákony a pravidla jako všude jinde.

  1. Na festivalu platí stejné zákony a pravidla, jako všude jinde. Konzumace alkoholu je lidem pod 18 let i u nás zakázána a ostatní nelegální návykové látky nejsou ani u nás povoleny.
  2. Festival probíhá v prostorách města, kde se kromě Vás návštěvníků vyskytují i místní obyvatelé. Dbejte, prosím, na noční klid po 22:00 a po ulicích se pohybujte jako slušní lidé.
  3. Náš festival netoleruje jakékoliv známky rasismu, xenofobie, homofobie apod. Všichni jsme si rovni a náš festival vítá a spojuje lidi bez rozdílu vyznání, barvy pleti či sexuální orientace.
  4. Pokud by nastal jakýkoliv problém či nebezpečí během festivalu, neváhejte se obrátit na pořadatele. Jsme připraveni pomoci, jak jen to půjde.

Často kladené dotazy

Kde si mohu zakoupit vstupenku?
Vstupenky jsou k zakoupení pouze na místě v hlavní den festivalu - sobota 21.října, a to u vstupu na jakoukoliv festivalovou scénu za 150Kč. V klubu Jekyll & Hyde, Sally Brown budou vstupenky k dostání na baru.
Jak přesně funguje vstupné? Platí do všech klubů?
U vstupu na všech scénách festivalu si budete moct zakoupit za 150Kč celofestivalovou vstupenku v podobě pásky na ruku. S touto páskou se můžete libovolně a dle vlastních preferencí pohybovat po festivalových scénách a během večera je měnit, navymyslíte si program jak chcete a užijete si večer podle sebe.
Těšil jsem se na svého oblíbeného interpreta, ale již není v programu? Jak to?
Občas se stane, že kapela musí z vážných důvodů své vystoupení zrušit. Místo ní Ti určitě nabídneme adekvátní náhradu! Sleduj novinky, aby Ti neunikla žádná změna!
Mohu na festival s foťákem nebo kamerou?
Nepatříme k festivalům, kde platí zbytečná omezující pravidla. S foťákem i kamerou jsi u nás vítán a ještě víc, pokud nám výsledek po akci pošleš k omrknutí :).
Jedeme domů prvním vlakem, do kdy můžeme zůstat na festivalu?
Afterparties v některých klubech probíhají až do ranních hodin, takovou oficiální after after party pro poslední z posledních najdeš v Jekyll & Hyde :)

Kontakt

JEDNA NOC | více než 60 interpretů

Facebook event

přes 12 scén | minimální vstupné